PRZYJDŹ I ZAGRAJ

Najlepszy sposób na wolną chwilę. Wybierz pakiet z naszej oferty, który najbardziej Ci odpowiada, przyjedź i zagraj! Zapraszamy wszystkich chętnych, prowadzimy rozgrywki dla dużych zorganizowanych grup jak i imprezy otwarte, gdzie zainteresowanych dzielimy na drużyny.

 

WIECZORY KAWALERSKIE / PANIEŃSKIE

Taki pomysł na imprezę cieszy się coraz większym zainteresowaniem również wśród płci pięknej. Pozytywna rywalizacja, dobra zabawa, okazja na fizyczne i emocjonalne „wyżycie się”, a po rozgrywce rozpalony grill lub ognisko. Nic więcej nie potrzeba…

 

PAINTBALL DLA SZKÓŁ

Z tej oferty korzysta coraz więcej szkół, nie tylko tych o profilu militarnym. Rozgrywki paintballowe organizowane są w ramach wychowania fizycznego czy przysposobienia obronnego. Uczestnicy poznają podstawy taktyki czy zasady działań grupowych.

 

IMPREZY FIRMOWE / INTEGRACYJNE

Nic tak nie integruje zawodników jak świst kul nad głową lub wspólny szturm na obóz wroga. Nasza oferta dla firm to profesjonalnie zorganizowany event z prawdziwym arsenałem atrakcji, nastawionych na zdrową rywalizację przy maximum zabawy.

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, URODZINY, IMIENINY ITP

To świetny sposób na prezent. Paintballkalisz.pl umożliwia organizację imprezy zamkniętej, tylko w waszym gronie. Zadzwoń i zarezerwuj pole a my na tą okazję przygotujemy szereg atrakcji, dopasowanych do Twoich potrzeb i spełniających Twoje oczekiwania.

 

DOJAZD DO KLIENTA

Paintballkalisz.pl dysponuje polem paintballowym o bardzo zróżnicowanym terenie (tory kolejowe, gruzowisko, tereny zadrzewione, budynek z przedpolem dostosowanym do działań szturmowych). Organizujemy również rozgrywki w miejscu wskazanym przez klienta.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress